Afrika'ya umutsun!
FAALİYETLER,

Evden çıkamayanlara gıda yardımı

Evden çıkamayanlara gıda yardımı

Coronavirüsü sebebiyle, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanlar için uygulamaya koyulan sokağa çıkma yasağı kararı sonrası evden çıkamayan ihtiyaç sahiplerinin evlerine ekmek, gıda ve kömür yardımında bulunuyoruz.


Dünyanın dört bir yanında mazlumlara yardım elini uzatan derneğimiz, coronavirüse karşı alınan tedbirle sokağa çıkması yasak olan 65 yaş ve üstü insanların, kronik hastalığı bulunanların ve yetimlerin yardımına koşmaya devam ediyor.

Ekiplerimiz, ağırlıklı olarak İstanbul ve Gaziantep'te bulunan, evden çıkamayacak olan ailelere ekmek, gıda ve kömür yardımı ulaştırıyor.

Desteklerinizi bekliyoruz..

“Virüse karşı evde kalın”

İMKANDER Gaziantep Temsilcisi Sait Gökdere, “Şuanda Gaziantep İMKANDER'in Karataş Şubesindeyiz. Sağ olsun hayırsever insanlarımızın bize verdiği yardımlarla gıda kolisi hazırladık. Bu kolileri şuanda yaşlı olup evlerinden çıkamayan yine yaşlı olup çocuklarına torunlarına bakmak zorunda olan ailelere ulaştırmak üzere burada hazırlıklarımızı yapıyoruz. Yaklaşık 200 aileye bu yardımları götüreceğiz. Hayır severlerden bize destek vermelerini istiyoruz. Allah onlardan razı olsun. Bu vesileyle buradan bir çağrı yapıyorum lütfen yaşlılarımız dışarıya çıkmasın evlerinde kalsınlar. Bizde bu süreçte onların yanında olacağız” diye konuştu.

 
 
Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları imkander.org.tr sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.