FAALİYETLER,

On binlerce kişiye sayenizde umut olduk

On binlerce kişiye sayenizde umut olduk

İMKANDER, Kurban vesilesiyle dünyanın dört bir yanında, zor şartlar altında hayata tutunmaya çalışan on binlerce aileye umut oldu.


İMKANDER, Kurban vesilesiyle dünyanın dört bir yanında zor şartlar altında hayata tutunmaya çalışan on binlerce aileye sayenizde umut oldu.

Sömürgeci devletlerin işgaline uğrayan, açlığa ve susuzluğa maruz bırakılan mazlumların yaşadığı Afrika'da 50 bin kişiye kurban eti ulaştırdı.

Emperyalist devletlerin bombaları altında ezilmeye mahkum bırakılan çocukların, acımasız bir savaşın gölgesinde umut bekleyen kardeşlerimizin memleketi Suriye'de yaklaşık 1500 haneye kurban eti ulaştırarak Türkiye'den bir nebze umut götürdü. Mülteci kamplarında buruk bir bayram kutlayan mazlumlarla kucaklaştı.

Katil Esed Rejimi'nin kuşatması altındaki Doğu Guta'dan kaçarak, TSK'nın özgürleştirdiği bölgelere sığınan Gutalı muhacirler Türkiye'ye teşekkür etti;

Nüfusunun yarısının katledildiği, işgal altında Çeçenistan'da esarete boyun eğmemek için vatanlarını terk etmek zorunda kalan Çeçenlerin yaşam mücadelesi verdiği Gürcistan'ın Pankisi Vadisinde bulunan mülteci kamplarındaki mazlumlara kurban eti ulaştırdık.

Halen Rusya'nın işgali altında bulunan vatanlarının hasretiyle yoğrulan, zor şartlar altında yaşamlarını devam ettirmeye çalışan mülteci Çeçen anneler, kendilerine gönderilen yardımlardan dolayı Türkiye'ye teşekkür etti.

 - Yüce gönüllü milletimize teşekkürler -

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları imkander.org.tr sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.