İnsanlık için soframızı genişletiyoruz!
FAALİYETLER,

Kurban kampanyamız başladı

Kurban kampanyamız başladı

"Kurban. Paylaştıkça çoğalan mutluluk" sloganıyla başladığımız kurban kampanyamızda bu sene de hisse bedelimiz 450 TL


Dünyadaki savaş muhacirlerinin ve muhtaçların dostu İMKANDER her geçen gün hizmetlerini farklı bölgelere doğru genişletiyor.

KESİM ve DAĞITIM YERLERİMİZ

TÜRKİYE

Türkiye'ye sığınmış başta Çeçenler olmak üzere Kafkasya (Çeçenistan, Dağıstan, Çerkesler) Ortaasya ve Ortadoğu'dan (Suriye, Irak, Filistin) gelen savaş muhacirleri...

GAZZE

İsrail saldırılarına karşı destansı bir mücadele veren Filistin halkıyla dayanışma için..

SURİYE

Suriye'de Rusya destekli rejimin saldırılarında mağdur olan halka yardımlarımızı bu ülkeye giderek ulaştırdığımız gibi bu sene de Kurbanlarımızı Suriye'de keseceğiz. Başta Halep olmak üzere, Humus ve İdlib gibi çatışma bölgelerindeki mağdurlara dağıtılmak üzere kurbanlar kesilecek.

AZERBAYCAN VE GÜRCİSTAN

İMKANDER daha önceki yıllarda olduğu gibi, Rusya'nın işgali altındaki Çeçenistan, Dağıstan, Kabardin-Balkarya Karaçay, Nogay (Tatar) ve İnguşetya'dan savaş sebebiyle Gürcistan ve Azerbaycan'a sığınan mülteciler için de kurban kesecek.

Yetimlerin dostu siz gönüllülerimiz vasıtasıyla, kurban kampanyası kapsamında mümkün olduğunca daha fazla savaş bölgelerine yardım götürmeyi hedefliyoruz.

HİSSE BEDELİ 450 TL

Bu sene de geçen yıl gibi kurban hisse bedelini 450 TL olarak belirledik.

Türkiye dışında yaşayan hayırseverlerimiz 250 USD ya da 200 Euro ödeyerek kurban kampanyamıza katılabilirler.

İnternet sitemizden online olarak kurban hissesi verebilirsiniz

Kredi Kartlarıyla veya PAYPAL ile de bağışta bulunabilirler. Hayırseverlerimizi ümmetin yetimlerinin yanında olduklarını göstermeye çağırıyoruz..  


ÖNCEKİ YILLARDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ KURBAN FAALİYETLERİ 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları imkander.org.tr sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.