KONFERANS-PANEL-ZİYARETLER,

Çobanbey Meclis Başkanına Ziyaret

Çobanbey Meclis Başkanına Ziyaret

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer Çobanbey Meclis Başkanı İsmet Abbas'a teşekkür ziyaretinde bulunarak desteklerinin süreceğini ifade etti.


Suriye yardım organizasyonu kapsamında bölgeye giden İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, Suriye Geçici Hükümeti Çobanbey Meclis Başkanı İsmet Abbas'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Görüşmede, bölgenin kalkındırılması ve güvenliğinin sağlanması konusunda büyük gayretler sarfeden Çobanbey Meclisi'nin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ifade eden Özer, İMKANDER olarak Suriye halkının daima yanında olduklarını ifade etti.

İsmet Abbas, TSK ve Suriye Milli Ordusu tarafından özgürleştirilen Fırat Kalkanı Bölgesi'nde huzur ve istikrarın sağlamaya gayret ettiklerini belirterek, İMKANDER'e bölgeye yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Çobanbey Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Hüseyin İsa'yı da makamında ziyaret eden Murat Özer, bölgenin ticari açıdan güçlendirilmesine yaptığı katkılardan dolayı İsa'ya teşekkür etti.

 

 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları imkander.org.tr sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.