Savaşın Yükünü Çocuklar Taşımasın
FAALİYETLER,

Suriye'de Ramazan yardımlarımız devam ediyor

Suriye'de Ramazan yardımlarımız devam ediyor

Suriye'nin çeşitli bölgelerinde bulunan mülteci kamplarındaki mazlumlara yönelik insani yardım çalışmalarımız devam ediyor.


Tam 11 yıldır savaşın sürdüğü ve insanların bombalar altında can verdiği Suriye'de mazlumlara yönelik insani yardım çalışmalarımız devam ediyor.

Derneğimiz, savaşın başladığı ilk yıldan itibaren Suriye'nin çeşitli bölgelerinde zor şartlar altında hayata tutunmaya çalışan mazlum Suriye halkına yönelik insani yardım çalışmalarını sürdürüyor.

Ramazan boyunca her gün iftar

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Milli Ordusu (SMO) tarafından terörden arındırılarak özgürleştirilen bölgelerde bulunan mülteci kamplarında Ramazan ayı boyunca her gün sıcak iftar yemeği dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

« FOTOĞRAF GALERİSİ » 


 Her gün sıcak ekmek dağıtımı

Ekiplerimiz, Suriye'nin çeşitli bölgelerinde bulunan mülteci kamplarında Ramazan ayı boyunca her gün iftar saati öncesi taze ekmek dağıtımı gerçekleştiriyor.


 Mülteci kamplarına erzak yardımı

Savaşın gölgesinde zor şartlar altında çadırlarda hayata tutunmaya çalışan mazlumlara yönelik her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz erzak yardımlarına Ramazan ayı boyunca da devam ediyoruz.

Ekiplerimiz, terörden arındırılarak özgürleştirilmiş olan El-Bab ve Cerablus'un yanı sıra bombardımanların devam ettiği İdlib'de de temel gıda maddeleri içeren erzak yardımı dağıtmaya devam ediyor.

« FOTOĞRAF GALERİSİ »

 


 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları imkander.org.tr sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.