KONFERANS-PANEL-ZİYARETLER,

TÜRGEV'e dayanışma ziyareti

TÜRGEV'e dayanışma ziyareti

Genel Başkanımız, TÜRGEV Genel Başkanı Dr. Fatmanur Altun'u makamında ziyaret ederek dayanışma ve birlik mesajı verdiler


İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, TÜRGEV Genel Başkanı Dr. Fatmanur Altun'u makamında ziyaret ederek birlik ve dayanışma mesajı verdiler.

Görüşmede, ülkemizin özellikle 15 Temmuz darbe girişiminden sonra çok daha büyük bir şekilde hissettiği "yerli ve milli duruş sahibi" yapıların birlikte hareket etme mecburiyeti üzerinde duruldu. Her alanda birlikteliklerin arttırılacağı ifade edildi.

TÜRGEV ve İMKANDER Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Milli İrade Platformu'nun bileşenleri olarak seçimlerde Cumhur İttifakını destekleme çağrısı da yapmışlardı.

Ülkemizin öğrencilere hizmet eden en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarının başında gelen ve  Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde kurulan TÜRGEV 22 yıldır faaliyetlerini sürdürüyor. Vakıf 2015 yılında İbn Haldun Üniversitesi'nin kuruluşunu gerçekleştirmişti.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları imkander.org.tr sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.