KONFERANS-PANEL-ZİYARETLER,

Yasin Kartoğlu: "Muhacir çocukların entegrasyonu için her türlü desteği veririz"

Yasin Kartoğlu quot Muhacir çocukların entegrasyonu için her türlü desteği

İMKANDER yönetimi Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'na ziyarette bulundular.


İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer ve Başkan Yardımcısı Ömer E. Bezirgan, Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu'nu ziyaret ederek, kendisine ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere ve muhacirlere olan destekleri sebebiyle teşekkür ettiler.

Başakşehir, İstanbul'da Kafkasya ve Türkistan coğrafyasından gelen muhacirlerin en yoğun olarak yaşadığı bölgelerin başında geliyor.

Görüşmede Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, İMKANDER'in muhacir çocuklar için 10 yılı aşkındır kesintisiz olarak yaptığı hizmetler ve verdiği eğitim desteği sebebiyle teşekkürlerini ifade etti.

Eğitim ve çocukların Türkiye'ye entegrasyonu konularında Belediye'nin dün olduğu gibi bugün de her türlü desteği vereceğini ifade eden Kartoğlu'na, Murat Özer samimi diyalog ve dostluklarının anısına Türk Kahvesi takımı hediye etti.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları imkander.org.tr sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.