İnsanlık için soframızı genişletiyoruz!
FAALİYETLER,

2011 Türkiye Kurban Organizasyonumuz

2011 Türkiye Kurban Organizasyonumuz

"Kurbanlarımız Kurban Verenlere" Sloganıyla Başlattığımız Organizasyonumuz Tamamlandı.


Gürcistan'da ve Türkiye'de kirada bakımlarını üstlendiğimiz Kafkasyalı muhacir aileleri için gerçekleştirdiğimiz kurban organizasyonumuz Allah'ın yardımıyla tamamlanmıştır.

Etlerimiz kamplardan bir kısmına ve özellikle kirada bakımlarını üstlendiğimiz muhacir ailelerimize ulaştırılmıştır. Ayrıca bir kısım kurban ise Kafkasyalı muhacirlerin isteği üzerine Van temsilciliğimiz aracılığı İle Vandaki depremzedelere ulaştırıldı.

Aşağıdaki videoda bize kurban hissesi bağışında bulunan kardeşlerimiz isimlerini görebilirler.

Onlar çok kurban verdi, sıra bizde diyerek başlattığımız bu organizasyona destek veren hayırseverlere ve bu işte görev yapan gönüllülerimize teşekkür ediyor, Allah'a verdikleri sözde duranlara desteklerini sürdürmelerini diliyoruz.

İMKANDER

Vekalet Verenler

 GÜRCİSTAN PANKİSİ VADİSİ KURBAN ORGANİZASYONUMUZUN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları imkander.org.tr sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

Yorum
vallahı aklım başıma geldigi g
bu kadar mazlumun ahı nasıl çıkar
27/11/2011, 21:44
vallahı aklım başıma geldigi gunden beri kafkasyayı yakından takip ediyorum... vallahı rabbim yardım ediyor yoklu içinden rabbim neler neler cıkarıyor... bu kadar mazlumun ahı inş. üzerimize yığılmaz... türkiye üzerine düşeni yapmıyor.. ve ceneye vurmuş şekilde müslümanalrın abiliği rolüne bürünmüş ben inanmiyorum türkiye bu konuda samimi değil
allah azze celle tüm mümin ler
muhammedensari
23/11/2011, 17:42
allah azze celle tüm mümin lerden razı olsun emeği geçen tüm kardeşlerede selamlarımı iletiyorum.allah azze ve celle mücahidlere yeni zaferler nasip etsin..
şamile(k.s.)selam hizmete deva
bekır
21/11/2011, 09:41
şamile(k.s.)selam hizmete devam.