Afrika'ya umutsun!
FAALİYETLER,

Mutluluğumuzu paylaşıyoruz

Mutluluğumuzu paylaşıyoruz

İMKANDER, dünyanın farklı bölgelerinde bulunan ihityaç sahiplerine umut olmaya devam ediyor.


İMKANDER, dünyanın farklı bölgelerinde bulunan ihtiyaç sahiplerine yönelik insani yardım faaliyetlerine devam ederek orada bulunan ihtiyaç sahiplerine umut olmaya devam ediyor.

Suriye'de TSK'nın terörden arındırdığı bölgelerde bulunan yüzlerce ihtiyaç sahiplerine temel gıda maddeleri içeren erzak yardımı dağıtıldı.

Ekiplerimiz, Türkiye'de bulunan başta Kafkasya'lı, Orta Asya'lı ve Suriyeli muhacirlere yönelik her ay düzenli olarak erzak yardımı ulaştırmaya Ramazan'da da devam ediyor.

İMKANDER ekipleri, Ramazan'ın ayı boyunca kumanya dağıtımlarını sürdürüyorlar. İstanbul'da Kafkasya'lı ve Orta Asya'lı muhacirlerin yoğun bulunduğu Başakşehir Kayaşehir bölgesinde muhacirlere, erzak yardımı ve marketlerde alışveriş yapabilecekleri hediye kartları dağıttı.

Erzak yardımlarını Kara Kıta'da da sürdürüyoruz

Türkiye'ye komşu olan bölgelerde insani faaliylerimizi sürdürürken, bize mesafe olarak uzak olan ancak kalplerimizin bir olduğu Afrika'daki mazlumları da unutmuyoruz.

Açlık ve susuzluğun yaşandığı Afrika'da erzak yardımlarımızın yanı sıra su kuyuları ve mescitler açarak oradaki ihityaç sahibi halka da umut olmaya çalışıyoruz.

Binlerce ihtiyaç sahibiyle birlikte iftarlarımızı açıyoruz

Her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da Afrika'da, Suriye'de ve Gaziantep'te kurulan sofralarda binlerce ihtiyaç sahibi için iftar sofraları kuruluyor. Bu soflarda binlerce ihtiyaç sahibiyle birlikte iftarlarımızı açıyoruz.Buralara milletimizin duasını ve selamını bu coğrafyalara iletiyoruz.

 

Sizleri de bu hayır kervanına katılmaya davet ediyoruz;

[ ERZAK BAĞIŞI ]              [ İFTAR SOFRALARINA KATKI ]              [ FİTRE BAĞIŞI ]

 

 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları imkander.org.tr sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.